• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KOMBİLERİNİZE YAPTIRDIĞINIZ BAKIMLA "OLASI ARIZALARDA ZEHİRLENMELERE" KARŞI TEDBİRDE ALMIŞ OLURSUNUZ.

PETEK TEMİZLİĞİ MAKİNA İLE YAPILIR

PETEK TEMİZLİĞİ YAPTIR FATURANI % 20 AZALT

Temizlik işlemini makine ve kimyasal kullanılarak yapılması İsteğe bağlı olarak radyatörlerin yerinden çıkarılarak tek tek temizlenmesi En kaliteli hizmet en uygun fiyatlarla Müşteri memnuniyeti hep en ön plandadır.

Kombi ve kat kaloriferi tesisatınız kapalı devre bir sistem olduğu için siz oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı göremezsiniz. (Kombi cihazınızda arıza çıkana kadar)

Oluşan kireç ve tıkanıklık ısı transferini düşürerek olması gerekenden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. Diğer taraftan kombinize eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına sebep olur.

Kombiniz normal olarak çalışıyor fakat verimli bir ısınma almıyorsunuz. Büyük bir ihtimalle petekleriniz hava yapmış olabilir ve bakıma ihtiyacı vardır. Bizi arayın yüksek faturalardan kurtulun.
 

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza ve her kış bütçenizi sarsan doğalgaz faturaları ödemenize rağmen ev ve işyerinizde dilediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir. Firmamız petek temizliği fiyatları ile bütçenizi düşünürken, yeni cihazlardan aldığı destek sayesinde peteklerinizin temizliğini zahmetsizce yapmaktadır.

Peteklerin sökülmesine gerek kalmayan petek temizleme hizmetlerimizde özel kimyasallar ve yıkama makinelerinden yararlanan ekiplerimiz, her yeri kirletmeden peteklerin içindeki tüm çamuru ve kireç artıklarını temizlemektedir. Tüm kış boyunca yüksek faturalar ödemeden rahatça ısınmanızı sağlayan petek temizliği hizmetimiz, her ay daha az doğalgaz faturası ödemenizi ancak daha konforlu ısınmanızı sağlamaktadır. 

Petek temizliğinin düzenli aralıklarla yapılmaması durumunda şebeke suyunu kullanan ısıtma sistemlerinin, ısı dağıtım elemanı olan peteklerde zamanla balçıklaşma ve kireçlenme olur. Bu pislik sebebiyle tam ısınamayan petekler yüzünden yaşanan ısı kaybı, kombi ve kaloriferin daha fazla yakıt harcamasına yol açar.

Ev ve işyerinizde kullandığınız kombinin yeni olması ya da düzenli bakım görmesi bu durumu engellemez. Zira kombinin kullandığı doğalgazı yüksek verimlilikle kullanması yani ısı enerjisine dönüştürmesi ile peteklerin bu ısıyı yüksek verimle mekana aktarması birbirinden farklı konulardır. Peteklerinizin kireç ve pislik nedeniyle yeteri kadar ısınamaması halinde işyerinizde ve yaşam alanında siz de yeteri kadar ısınamazsınız. Bu yüzden daha fazla ısınmak için kombinin derecesi yükselterek boş yere daha fazla doğalgaz faturası ödersiniz. 


Radyatör petek temizliğinizi peteklerinizi yerinden oynatmadan kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz. Petek borularının içinde biriken pislikleri, toz yumaklarını ve çamurlaşmış maddeleri temizliyoruz. Bize ulaşmanız yeterlidi.

Arslan Soğutma 
Kadir Arslan
Adres : Ovacık Mah. Hürriyet Cad. No : 84/Ç Kırıkkale 
0554 620 26 34
0318 218 02 03
7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR