• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

KOMBİLERİNİZE YAPTIRDIĞINIZ BAKIMLA "OLASI ARIZALARDA ZEHİRLENMELERE" KARŞI TEDBİRDE ALMIŞ OLURSUNUZ.

KLİMANIZIN BAKIMINI YAPTIRDINIZ MI

"SAĞLIĞINIZ İÇİN KLİMANIZIN BAKIMINI YAPTIRIN"

ARSLAN SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME,olarak endüstriyel soğutma, split klima ısı pompası, fancoil, vrv, vrf kombi tamir,parça ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

ARSLAN SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME,
olarak endüstriyel soğutma, split klima ısı pompası, fancoil, vrv, vrf  kombi  tamir,parça ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Chiller  Soğuk oda, Endüstriyel Soğutucular, Klima Santralleri, Fan-Coil ünite, Split klima Tamir ve Bakım hizmetleri . ARSLAN SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME, olarak deneyimli teknik eleman ve profesyonel ekipmanlarla ısıtma ve soğutma hizmetleriyleKIRIKKALE 'nin her noktasına hizmeti veriyoruz.

ARSLAN SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME,her tip ve her marka klima ve kombi markalarına  ve teknik destek hizmeti vermektedir. Klima ve Kombi  arıza tespiti,tamiri, bakımı ve garantili yedek parça değişimi ile klima montaj servisi hizmetleri sunmaktadır.Hızlı ve yerinde hizmet 1 yıl garantili işçilik garantisi ve yedek parça garantisi ile beraber vermektedir.Size bir telefon kadar yakınız...ARSLAN SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME,  Kırıkkale de ve  tüm ilçelerde kombi bakımı, kombi tamir ve kombi arıza servisi hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli uzman kadrosu ile eca ,demirdöküm, immergas , bosch, vaillant,ariston,baymak ve alarko gibi kombi markalarının teknik servis ve garantili parça değişimi hizmeti sunmaktadır.
Kombi servisi olarak zamanın ve çevre koşullarının yıpratıcı etkilerini en aza indirip kombinizin performansını ve ekonomik kullanımını sürekli kılmak için kombilerin periyodik bakımı konusunda kayıtlı müşterilerine düzenli hizmet vermekteyiz. Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR